Eksen Koleji nasıldır?

Assions

Decapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba.

Benim için ilk tarzda bir konu :) biraz saçma gibi gelebilir ama bu konu hakkında içimde bir korku var. Uzatmadan konuya gireyim.

Esenlerde oturuyorum maalesef. Okul bulmak zor. Final okulları, doğa koleji, oğuzkaan koleji falan hepsini denedik fakat hiçbirinin servisi esenlere gelmiyor. (merterdeki final bile)

Peder en son iş arkadaşına sordu o da eksen kolejini önerdi. Amcasının oğlunun kolejiymiş sanırım. Üniformaları ve kitapları hediye verecekmiş müdür?

Kısacası bu Eksen Kolejinin eğitimi vs nasıldır? Yorumlarınızı bekliyorum. Umarım kötü bir okula yazılmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim tavsiyem okulun ne olursa olsun. Dışardan eve geldiğinde ve hafta sonu ders çalış. Özelikle lise için Tonguç , üniversite için de benim hocam gibi ücretsiz eğitim veren ve senin okulda 2 ay süren eğitimin orada 2 haftada bitirmen hem herkesin önünde olup konuya hazırlıklı olursun hemde 4 yıl boyunca birşeyler yaptığın için konulara hakim olursun ilerde daha kolay şekilde sınava çalışırsın. Ben böyle yapmadım ama bundan pişmanım açıkçası. Ya abi şimdiden bu kadar zorlamayım kendini deme . Okulda bir hocayı sevmedin diye dersi bırakma YouTubeden başka hocadan dinle. Neyse konudan saptim kusura bakma. Ama tavsiyem budur. Böyle yaparsan kendinden emin bir şekilde okursun , hoca böyle kötü diye düşünmezsin.

Benim tavsiyem okulun ne olursa olsun. Dışardan eve geldiğinde ve hafta sonu ders çalış. Özelikle lise için Tonguç , üniversite için de benim hocam gibi ücretsiz eğitim veren ve senin okulda 2 ay süren eğitimin orada 2 haftada bitirmen hem herkesin önünde olup konuya hazırlıklı olursun hemde 4 yıl boyunca birşeyler yaptığın için konulara hakim olursun ilerde daha kolay şekilde sınava çalışırsın. Ben böyle yapmadım ama bundan pişmanım açıkçası. Ya abi şimdiden bu kadar zorlamayım kendini deme . Okulda bir hocayı sevmedin diye dersi bırakma YouTubeden başka hocadan dinle. Neyse konudan saptim kusura bakma. Ama tavsiyem budur. Böyle yaparsan kendinden emin bir şekilde okursun , hoca böyle kötü diye düşünmezsin.
Tamamdır.

Hocam olay sizde bitiyor, kolejmiş devletmiş boş, okulda öğrendiklerin hiç bir zaman yeterli gelmeyecek.

Yerinizde olsam binası ve sıraları iyi olan yeri tercih ederdim.

Hocam olay sizde bitiyor, kolejmiş devletmiş boş, okulda öğrendiklerin hiç bir zaman yeterli gelmeyecek.

Yerinizde olsam binası ve sıraları iyi olan yeri tercih ederdim.
6-7 okul aradık hocam servis sıkıntısı yüzünden hepsini eledik maalesef. Fatihteki final bile almıyor. Yakınımızdakine gittik. Kaliteye falan bakmadık.

Tonguçtan daha iyi kanallar var lise için.

Yeni konular

Geri
Yukarı