Eksik para üstü veren fırın nereye şikayet edilir?

Bu arada yaş kaçtı?

14. Yarın 15'e giriyorum 14.5 diyelim.

Sende de iyi sabır varmış. Dertlerinin ne olduğunu sorup şikayet edeceğini söyleseydin anlattıklarından kasıtlı yapılıyor gibi duruyor.

Kasıtlı yapıyorlar zaten. Sabır değil de saygı. Birine sesimi yükselttikten sonra sonradan oturup üzülüyorum ondan biraz.

Ailenden biriyle git para üstünü iste, tabi durumu izah et dün geldim para üstü veremediniz diye.Vermezse polisi ararsınız gerisi gelir zaten.

Kasıtlı yapıyorlar zaten. Sabır değil de saygı. Birine sesimi yükselttikten sonra sonradan oturup üzülüyorum ondan biraz.

Ciddi misin bana biri böyle bir şey yapsa daha o dükkana adımımı atmam sonrada hırsımı yiyemem ya camına yazı yazarım ya taş atarım ya da o adamın karşısına geçip ağzıma ne gelirse sayarım(en küçük saygı ile ilgili belirtide bulunmadan) gerçekten o 4 ekmek olayından sonra nasıl hâlâ gidiyorsunuz anlamıyorum. (bu ararda yaşımız yakın)

Civarda başka fırın yok. Bakkallarda bayat oluyor genelde.

Aileme durumu açıkladım annem ben hiç sorun yaşamadım dedi. Sorunu bende buluyor. Bilmiyorum ne olacak.

Bir avukata sor o bilir burdaki hiç kimse bilemez çünkü ilgi alanımız değil. Ama Cimer'e başvurmanı ve ya Tüketici Hakem Heyetine başvurmanı öneririm.

Aileme durumu açıkladım annem ben hiç sorun yaşamadım dedi. Sorunu bende buluyor. Bilmiyorum ne olacak.

Telefona bakar gibi yaparak video çekin bir dahakine ailenize gösterin. Ailenizin desteği olmadan şikayet etmeniz zor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…