Ekstra Diskler Nasıl Silinir?

LykiaT

Hectopat
Merhabalar. Birkaç oyunu ücretsiz indirmeye çalışırken yüklediğim resimde gördüğünüz gibi bir sürü disk geldi. Bunları nasıl silebilirim. (virüs değil)
disk.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanal CD sürücüsü oluşturmak içn program kurmuşsunuz sanırım. Program içerisinden ayar yapmaya çalışın.
Hatta simgelere sağ tıklayıp sil demenize müsade ediyorsa hepsini bu şekilde yok edin ama benim tavsiyem programı komple kaldırın.

Daemon tools kullanıyorsan programı açıp görebilirsin hepsini sağ ust köşelerinde x işareti olr ona basıp kapatabilirsin.Sağ tıklayıp çıkar diyince o simge gitmiyor genelde.

Bi' kere Windows 10'da ISO dosyasını açmak için herhangi bir program veya yazılım gerekmiyor. Ayrıca ben programsız çıkar dediğimde siliniyordu orada benim söylediklerimde herhangi bir yanlış yok.

Korsan oyuna destek vermiyoruz. Neyse, muhtemelen DAEMON Tools gibi bir yazılımla ISO'yu takacağım diye bir sürü disk oluşturdunuz. Yazılımı açın, alt taraftaki disklerin sağ üstünde "x" işareti var. Ona basın, gider. Teker teker yapmanız gerekiyor.

Ekleme: Windows 10'da ISO'yu takmak için herhangi bir yazılım kullanmanız gerekmiyor. ISO'ya çift tıklayıp açabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı