Ekstra kasa fanı önerisi

TheMudur

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Corsair Carbide Spec Alpha kasamı 1 hafta önce aldım, 1 tanesi arkada olmak üzere 3 adet fan ile gelen kasamın ön fanları kırmızı LED'li. Kasanın önünü 3 fana tamamlayıp hava akışını iyileştirmek istiyorum, kendimce biraz araştırsam da önde takılı olan fanların aynısından bir türlü bulamadım. Fanın fotoğrafını aşağıya bırakıyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşları bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bu kasadan kullanıyorum. Bu orijinal fan 3 pinli olduğu için tam güçte çalışıyor. Fazla ses yapabiliyor. 19+19+17 liraya şu fandan 3 adet aldım. İndirim gelecektir bekleyin derim. Hem kırmızı, hem de ayarlanabilir fan hızlarını destekliyor.
Aerocool 12cm PWM 4Pin Kırmızı Ledi Kasa Fanı (AE-CFPL120RD) Fiyatı

Ön taraftaki fanlar için de şunu kullandım. Anakartta 2 çıkış vardı benim, 3 fan takmaya müsait hale gelmiş oldu.
Alfais 5025 Fan Çoklayıcı Y Pwm 4 Pin Splitter Çoklayıcı Fiyatı

Dahili fan pek kaliteli olmadığından mağazalarda hariçten satılmıyor. Fan değişikliğini düşünen kişiler tarafından ikinci elde bulabilirsin ya da @crazy_vefa önerdiği Aerocool PWM benzer yapıda olacağından alınabilir.

Öneri için sağol hocam da aynı fanı bulabilirsek tercihimdir.
Orjinali bulamayacağım yani @crazy_vefa 'nın attığı fanı alırsam, parlaklık konusunda bir fark olur mu peki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…