El Capitan "Essentials.pkg" hatası

elcapitian

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptop kullanıcısıyım 2+1 GB RAM kullanıyordum. Birini çıkardım denedim olmadı daha sonra farklı bilgisayar farklı flash ile yazdım bu sefer de klavye felan okumamaya başladı geç okuyordu baya. Trans Mac ile ilgili hiç bir şey yapmadım kurmadım hiç bilgisayarıma bir ayar mı yapmam gerekiyor ?
Bilgi verirseniz sevinirim biraz acelem var.

- Güncelleme -
Bir farklı Flash Bellek daha denedim sonuç aynı arkadaşlar. Flash Bellek 16 GB boyutunun 14 GB kısmını görüyor. Win 32 Programı ile Flash Belleğe yazmayı denediğimde "Writing to a physical device can corrupt the device." Hatası veriyor Flash Belleğin bozuk olduğunu söylüyor galiba herhangi bir sorun yok. Gene de devam edebiliyorum yazmaya ama sorun bundan mı kaynaklanıyor bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim. :kararsız:
@montezuma @Recep Baltaş

--- GÜNCELLEME ---
Bir arkadaşın önerdiği gibi Flash belleğin formatını değiştirdim bu seferde şu şekilde bir hata alıyorum, grafik hatası sanırım.
halilmac.jpg

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı