El Chapo mu Narcos mu?

RegoslaX

Hectopat
Daha fazla  
El Chapo mu Narcos mu?
İkisi arasında çok kaldım. El Chapo'nun gerçek hayat hikayesi daha çok hoşuma gitti ama hangisi daha çok sürükleyicidir diye arada kaldım. Sizce hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Narcos'da aşırı eksikler var. Tamamen Amerika ve Escobar propagandası. El Chapo'yu izlemedim ama Narcos'tan sonra Amerikan yapımı tüm Netflix yapımlarının kendi ülkelerinin propagandası olduğunu fark ettim. Kısacası izleme daha iyi.

Narcos'da aşırı eksikler var. Tamamen Amerika ve escobar propagandası. El Chapo'yu izlemedim ama Narcos'tan sonra Amerikan yapımı tüm Netflix yapımlarının kendi ülkelerinin propagandası olduğunu fark ettim. Kısacası izleme daha iyi.

Bu türde olan bir dizi önerir misiniz?

Narcos daha Hollywood vari deyim, o yüzden daha çok sarcaktır. İkisini de izledim, bence Narcos daha iyi ama pablo öldükten sonra dizi bozuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisini de izlemiş biri olarak söylüyorum önce El Chapo izle. Bitirdikten sonra Narcos izle. Narcos çok güzel ve gerçekten akıp gidiyor yani onu sonraya bırak. El Chapo da gayet iyi izlenebilir. Ama dediğim gibi Narcos gerçekten çok güzel ve akıp gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı