El terlemesi fareye zarar verir mi?

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Fareyi claw şeklinde tutuyorum, tam cımcılık su olmuyor ancak elimin izi ve ıslaklık çıkıyor. Sürekli üflemek zorunda kalıyorum, hem elime hem Mouse'a.
Bu durum, ıslaklık; Mouse'a zarar verir mi? Yeni aldığım Logitech G102 yerine sürekli eski mouse'u kullanmak zorunda kalıyorum. Herhangi bir sıkıntı olur korkusu ile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fareyi claw şeklinde tutuyorum, tam cımcılık su olmuyor ancak elimin izi ve ıslaklık çıkıyor. Sürekli üflemek zorunda kalıyorum, hem elime hem fareye.
Bu durum, ıslaklık; fareye zarar verir mi? Yeni aldığım Logitech G102 yerine sürekli eski fareyi kullanmak zorunda kalıyorum. Herhangi bir sıkıntı olur korkusu ile.

Yok zarar vermez tabii su gibi terliyorsa kablolara vb damlarsa zararda gelebilir.

Fareyi claw şeklinde tutuyorum, tam cımcılık su olmuyor ancak elimin izi ve ıslaklık çıkıyor. Sürekli üflemek zorunda kalıyorum, hem elime hem Mouse'a.
Bu durum, ıslaklık; Mouse'a zarar verir mi? Yeni aldığım Logitech G102 yerine sürekli eski mouse'u kullanmak zorunda kalıyorum. Herhangi bir sıkıntı olur korkusu ile.
Bir sorun olmaz zaten arada kurutuyormuşsunuz.

Geri
Yukarı