Elazığ'da 6.8 büyüklüğünde deprem

Oradakinin yerinde olsam bayılıp düşerdim aşağıya 😶
9geek-20200125-0001.jpg

9geek-20200125-0002.jpg

Dün Akşam metro exodus oynuyordum telefonuma bildirim geldi,Elazığda 6.8 şiddetinde deprem oldu birçok bina yıkıldı şeklinde...Tüylerim diken diken oldu,17 Ağustos depremini 7 yaşındayken yaşamıştım çok kötü hissettim biran geç saatlere kadar oturdum takip ettim elden birşey gelmiyor sadece dua edebiliyoruz.Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza ALLAH'tan rahmet yaralananlara şifra yakınlarına sabır diliyorum.Umarım tekrar bu tarz afetlerle karşılaşmayız.ALLAH yardımcımız olsun

Geçmiş olsun kardeşim durumlarınız daha iyidir umarım. Yardımcı olunuyor mu orada sizlere durum nedir tam olarak bilgi verirmisin
Valla abim biz camideyiz şimdi,evimiz beşik gibi sallandı gitmeye korkuyoruz 400 e yakın artci depremde olmuş yani erzak durumumuzu kendimiz karşılıyoruz.Durum zor ya abi valla yaşayan iyi anlar bu kadar kötü beklemiyordum
6.8 değil 6.5 yanlış bilgi vermeyiniz lütfen.
7.2 deprem, sadece 7 nin üstünde vergilerin mecbur düşürülmesi gerek olduğu için 7 altında söyleyip vergi düşürmemeyi onayladilar

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı