Elden Ring alınır mı?

Çok kararsızım bilemiyorum.

Ne tür sevdiğinede bağlı olarak değişir bu. Eğer zorlu bir oyun istersen Elden Ring ama eğer aksiyon rol yapma seviyorsan Diablo 4. fiyatları da göz önünde bulundurman gerek Elden Ring şu an 660 TL ama Diablo 4 1297 TL'ki bu indirimli hali normal fiyatı 1730.

Ne tür sevdiğinede bağlı olarak değişir bu. Eğer zorlu bir oyun istersen Elden Ring ama eğer aksiyon rol yapma seviyorsan Diablo 4. fiyatları da göz önünde bulundurman gerek Elden Ring şu an 660 TL ama Diablo 4 1297 TL'ki bu indirimli hali normal fiyatı 1730.

Hades curse of Dead Dead Cells gibi oyunları oynadım zevk aldım. Herkes Elden Ring tarzı gibi oyunlar çok zor diyor 1 2 saate bırakırsın diyen arkadaslarım var.

Hades curse of Dead Dead Cells gibi oyunları oynadım zevk aldım. Herkes Elden Ring tarzı gibi oyunlar çok zor diyor 1 2 saate bırakırsın diyen arkadaslarım var.

Yani oyun zor sana önerim birkaç videosunu izle kendin karar ver. Ben aldım daha oynamadım ama Dark Souls 3 oynamıştım ve hoşuma gitmişti. Bu da gider diye düşünüyorum çünkü aynı firma yaptı. Yani boss savaşları çok zor ölünce souls diye bir şey var hepsini kaybediyon daha sonra istersen gidip alıyorsun. Ama güzel kısmına bakarsan boss savaşında zorlanıorsun öldürünce de başarmışlık hissi alıyorsun.

@H2onyaa hocam bu saydığınız oyunlar çok daha zor gelir bana mesela. Alışınca rahatlıyorsunuz zaten. Harika bir oyundur. Alın gitsin.

Elden Ring'in standart ile Deluxe arasındaki fark ne Steam sayfasında yazmıyorda.

Oyun benlik değilmiş iade edeceğim yardım için teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı