Elden Ring Build tavsiyesi

ziasddoom

Centipat
Yer
Gaziantep/Türkiye
Oyunun 10. saatindeyim ve levelim şu an 28, hızlı saldırılar yapmayı severim yani ağır silahlarla pek işim olsun istemem. Oyun hakkında henüz fazla bir şey bilmiyorum, o yüzden sormak istedim, nasıl bir Build önerirsiniz?

resim_2024-03-01_142752321.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an buildine en uygun silah Bloodhound's Fang.

Greatsword olmasına rağmen oldukça hızlıdır. Bununla oyunun sonunu bile görebilirsin fakat ilerledikçe ufak ufak Arc verebilirsin, en hızlı silahlardan biri katanalar ve Arc ile birleşimleri oldukça güçlü olur.

Şu an buildine en uygun silah bloodhound's fang.

Greatsword olmasına rağmen oldukça hızlıdır. Bununla oyunun sonunu bile görebilirsin fakat ilerledikçe ufak ufak Arc verebilirsin, en hızlı silahlardan biri katanalar ve Arc ile birleşimleri oldukça güçlü olur.

Hocam dediğiniz kılıcı aldım şimdi strenght yetersiz diye ona kasıyorum ancak bir sorum daha var, zırh işini nasıl halledebilirim? Oyun başından beri aynı zırhı kullanıyorum neredeyse.

Hocam dediğiniz kılıcı aldım şimdi strenght yetersiz diye ona kasıyorum ancak bir sorum daha var, zırh işini nasıl halledebilirim? Oyun başından beri aynı zırhı kullanıyorum neredeyse.
Zırh çok önemli değil bu oyunlarda fakat çok hasar alıyorsan bütün zırhlarla aşağı yukarı aynı hasarı alacaksın. Hangi sınıfla başladın?

Hocam rahatsız ediyorum kusura bakma, bir soru daha soracağım, Bloodhound's Fang showcase'ini izlediğimde farklı farklı hareketler var, bunları nasıl açabilirim? Kılıcı şu an +3 yaptım.
Skill açma diye bir şey yok. Her silahın kendine ait skilli var. Bunları yapabilmen için silahı tek elinde taşıman gerekiyor. Üçgen tuşuna basılı tutarken R1'e basarsan tek ele geçmiş olursun. Ondan sonra L2 ile skilli yapabilirsin. Ardından R1 veya R2 ile devam ettirebilirsin. Mavi bardan harcandığını göreceksin. (FP)

*Eğer sol elinde kalkan varsa L2 tuşu yalnızca parry veya kalkanın skillini yapmana yarar. O yüzden dediğim gibi tek ele alman lazım.

Klavyede isen tuşları bilmiyorum maalesef.

*Skill açmak terimi Ashes of War'a uyuyor fakat o başka bir şey. Başka bir silahın skillini diğer silaha koyabilirsin fakat o itemleri çevreden bulman gerekli.

Yeni konular

Geri
Yukarı