Elden Ring Save yükleme

İşletim sistemi
Windows 11

Sen sor knk

Decapat
Daha fazla  
Ben Elden Ring olan bir Steam hesabı aldım. Bir haftadır oynuyorum, 30 saat oynadım neredeyse ama 1 gün sonra hesaba giremedim. Yeni hesap aldım ama girdiğimde Save'im yoktu. Şimdi Save dosyasının olduğu yer 2 hesapla oynadığım için mi acaba iki tane var? Bu Save dosyalarının yerini değiştirince de oyunda kayıt dosyaları doğrulanamadı diyor. Konuda bekliyorum, istediğiniz şeylerin fotoğrafını atabilirim. İstediğim şeyse eski Save'imle oynayabilmek.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (833).png
    Ekran Görüntüsü (833).png
    140,5 KB · Görüntüleme: 129
  • Ekran Görüntüsü (834).png
    Ekran Görüntüsü (834).png
    141 KB · Görüntüleme: 127
  • Ekran Görüntüsü (835).png
    Ekran Görüntüsü (835).png
    141,1 KB · Görüntüleme: 126
Oyunda direk load save diye bir bölüm var oradan seçsene direk ya da olmadı save lerden bir tanesi masaüstüne al ben deneme için açtım 7-8 saat oynadım sonra kendi save imi açtım 20 saattir oynuyorum deneme yapıcağımda save i tekrardan geri atıyorum dosyaya. Ya da sadece güncelleme yapmışsındır ve güncelleme ile değişen bir şey olmuştur bu sayede de save in bozulmuştur.

Oyunda direk load save diye bir bölüm var oradan seçsene direk ya da olmadı save lerden bir tanesi masaüstüne al ben deneme için açtım 7-8 saat oynadım sonra kendi save imi açtım 20 saattir oynuyorum deneme yapıcağımda save i tekrardan geri atıyorum dosyaya. Ya da sadece güncelleme yapmışsındır ve güncelleme ile değişen bir şey olmuştur bu sayede de save in bozulmuştur.
save bozulduysa ne yapmaıyım. Bir daha baştan başlayamam D:

Geri
Yukarı