Çözüldü Elden Ring'de DLSS ve RTX var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bazı bosslar oynanmayacak seviyeye düşüyor denilince oyunu almak yerine korsandan deneyim öyle alırım demiştim özellikle tree sentinelde oynanmıyor bile o günden sonra oynamayı bıraktım. Fakat konsol versiyonlarına lafım yok taş gibi.

Kült laptopum ile çok az drop yiyerek oynadım. Yeni sürümlerde bu sorun çözüldü.

FPS droplar düzeldi arkadaşlar, benim arkadaşım 2600 + 1660S ile High ayarlarda akıcı oynamakta. Güncellemeler ile toparladı tabi.

FPS Testi yapmaya mı oyuna giriyoruz yoksa gameplay için mi? Gayette oynanıyor oyun. RX 6500 XT ile oynuyorum oyunu baya keyifli.
Tabii ki oyunun optimizasyonu kötü denilince ilk bir korsandan denedim ilk başlarda karşılaştığım tree sentinelde oynanmıyordu bile ondan sonra vazgeçtim.

FPS droplar düzeldi arkadaşlar, benim arkadaşım 2600 + 1660S ile High ayarlarda akıcı oynamakta. Güncellemeler ile toparladı tabi.
Sürüm nedir?

Hocam sizde bir sıkıntı olmasın GTX 1650 Ti da 50 FPS oynadım çok nadir 40 civarı düştü.
Sürümler ile düzeltilmiş diyorlar bilmiyorum şuanda.

Tabii ki oyunun optimizasyonu kötü denilince ilk bir korsandan denedim ilk başlarda karşılaştığım tree sentinelde oynanmıyordu bile ondan sonra vazgeçtim.

Sürüm nedir?
Allah allah, Tree sentinelde hiçbir problem yaşamamıştım ben. Ayarlarla alakalı bir şeydir büyük ihtimalle ya da Korsan olduğu için eski sürümlerden olabilir.

Ama yalan yok, oyunun ilk bossunda 60 FPS sabitten 30 FPS'lere düşmüştüm.

Bazı bosslar oynanmayacak seviyeye düşüyor denilince oyunu almak yerine korsandan deneyim öyle alırım demiştim özellikle tree sentinelde oynanmıyor bile o günden sonra oynamayı bıraktım. Fakat konsol versiyonlarına lafım yok taş gibi.
Aradan 1.5 yıl sonra oyunu bitirdim hocalarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı