Elektrik gidip geldikten sonra otomatik onarım ve bozuk görüntü

Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar. Elektrik gitgel yaptıktan sonra bu hale geldi açılmıyor. Güncelleniyor bu konuda ne yapabilirim?

16689405013162513425015506555726.jpg

Selamünaleyküm arkadaşlar. Elektrik gitgel yaptıktan sonra bu hale geldi açılmıyor. Güncelleniyor bu konuda ne yapabilirim?

Eki Görüntüle 1578990
Aleyküm selam ekran kartı veya monitor yanmış. Otomatik onarım hatasıda HDD kullanıyorsanız sistem dosyaları zarar görmüştür o yüzden veriyordur.

Aleyküm selam ekran kartı veya monitor yanmış. Otomatik onarım hatasıda HDD kullanıyorsanız sistem dosyaları zarar görmüştür o yüzden veriyordur.
Format atarsanız otomatik onarım hatası düzelecektir.

Teşekkürler iki monitör var ikisinde de yapıyor birisi bağlı değildi sonra onda denedim geriye tek şık kalıyor ekran kartı o zaman 😔

Peki direk bilgisayarın anakartina bağlasam VGA kablosunu şimdilik kullanabilirmiyim

Teşekkürler iki monitör var ikisinde de yapıyor birisi bağlı değildi sonra onda denedim geriye tek şık kalıyor ekran kartı o zaman 😔

Peki direk bilgisayarın anakartina bağlasam VGA kablosunu şimdilik kullanabilir miyim?

Ekran kartı o zaman hocam. Onboard ekran kartınız varsa onboarda takıp deneyin.

Onboarda geçiş yapayım derken ekran tamamen gitti biostan onboardu seçtim şimdi ekran gelmiyor ya ne yapacam illa bilgisayarciya mi ugramam lazim artık yüklü format CD Side yok format ataman

Geri
Yukarı