Elektrik kesintisi sonrası bozuk görüntü sorunu

ilkeripekerr

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün bilgisayarımla herzamanki gibi oyun oynuyordum aniden elektrikler kesildi ve tekrar geldiğinde bilgisayarım açıldı ekranda geldi ama görüntü aşırı kötü. 1024x768 şeklinde ve değiştirilemiyor. CPU-Z de ekran kartım Microsoft olarak görünüyor aygıt yöneticisinde v.s yok kendi kart yazılımımda ise hiçbir işlem yapılmıyor ama ilginç şekilde görüntü var sizce sorun nedir ?

Piyasada ki en kaliteli psu lardan birini kullanıyorum Seasonic X-750 80+ Gold... Varsa üstünü tavsiye et alayım.

Size şöyle gerçek hayattan bir örnek vereyim. Ben, Afyon'da öğrenciyim. İmara 2 yıl önce açılmış bir yerdeki bir aparatta oturuyorum. Elektrik günde en az 3-4 kere gider gelir. Hafta sonu kafelerde canlı müzik varken benim binanın blogundan bir saatte 12 kez elektrik gittiği oldu. Benim PSU da ve anakartın üzerinde akım dalgalanmasına karşı koruma var. Hiçbir sorun yaşamadım şimdiye kadar. He şöyle bir sorunumuz var, instance'ye giriyorsunuz kasıyorsunuz o kadar çat diye internet gidiyor.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı