Elektrik kesintisinden sonra sistem açılmıyor

MAYK34

Kilopat
Daha fazla  
RAM
32gb vengeance
SSD veya HDD modeli
Xpg
Ekran kartı
RTX3060TI ZOTAC TWIN EDGE
Anakart
Msi Z370 gaming pro carbon ac
İşlemci
I7 8700K
Elektrik kesintisinden sonra bilgisayari acmaya calistigim da kendini baslatamiyor. Video baglanti da var. RAM soktum cikardim yine baslamadi. Nasil bir yol izlemem gerek? Yardimci olursaniz sevinirim.

Streamable Video
Streamable Video

Elektrik kesintisinden sonra bilgisayari acmaya calistigim da kendini baslatamiyor. Video baglanti da var. RAM soktum cikardim yine baslamadi. Nasil bir yol izlemem gerek? Yardimci olursaniz sevinirim.

Streamable Video
Streamable Video

Aynısı bana oldu. Tüm kabloları çıkarıp tak. Sonra başlatma tuşuna basılı tutup Power tuşu açıp kapat ve bunları aynı anda 2-3 kez yap. 10 dakika gibi bir süre bekle. Açılması gerekiyor.

İşletim sistemini kullanırken aniden mi elektrikler gitdi? Öyle olduysa sistem parçalarına bir şey olmuş olabilir.
Gece gitti geldi kullanmıyordum

Aynısı bana oldu. Tüm kabloları çıkarıp tak. Sonra başlatma tuşuna basılı tutup Power tuşu açıp kapat ve bunları aynı anda 2-3 kez yap. 10 dakika gibi bir süre bekle. Açılması gerekiyor

Aynısı bana oldu. Tüm kabloları çıkarıp tak. Sonra başlatma tuşuna basılı tutup Power tuşu açıp kapat ve bunları aynı anda 2-3 kez yap. 10 dakika gibi bir süre bekle. Açılması gerekiyor.
Bunu deneyeceğim zaten çok tozlandı komple söküp bi temizlik yapmam gerek

Yeni konular

Geri
Yukarı