Elektrik olmadan bilgisayar çalıştırılabilir mi?

Hocam bu ürünü aldıktan sonra ürünü priz e koyuxam mesela sonra PC kablosunu bu ürüne bağlayacağım sonra istediğim kadar bilgisayar ile oynayabilir miyim?

Hocam direkt kasa ve monitör güç kablosunu bu UPS'in çıkışlarına takın. Voltaj dalgalanmalarından etkilenmeden rahat rahat oynarsınız. Zaten voltaj dalgalanması anlık olduğu için UPS içerisinde biriken elektrik size yetecek ve kapanma olmadan kullanacaksınız sisteminizi.

Hocam PC'nin enerji moduna bağlı eğer yüksek performans seçili ise 25 dakika maksimum o da UPS'nin kalitesine göre değişir. UPS daha çok PC açıklen elektiriğin kesilince kapanmasını önlemek amacı bir cihazdır.

Hayır hocam. UPS aynı zamanda voltaj dalgalanması yaşanan tesisatlarda da mutlaka kullanılması gereken bir bileşendir.

Hocam direkt kasa ve monitör güç kablosunu bu UPS'in çıkışlarına takın. Voltaj dalgalanmalarından etkilenmeden rahat rahat oynarsınız. Zaten voltaj dalgalanması anlık olduğu için UPS içerisinde biriken elektrik size yetecek ve kapanma olmadan kullanacaksınız sisteminizi.

Hayır hocam. UPS aynı zamanda voltaj dalgalanması yaşanan tesisatlarda da mutlaka kullanılması gereken bir bileşendir.

Hocam elektrik dalgalanması var ama benim sorunum o değil yaşadığım yerde elektrik çok az

Hocam su mu bu az olsun. Elektrik ya vardır ya da yoktur. Elektrik çok az diye bir sorunu ilk kez sizden duyuyorum.
Kardeşim senin batı da ki yaşamın ile benim, doğudaki yaşamım aynı değil, İstanbul da 1sn elektrik gitmez, bizim burda Şanlıurfa da 1 saat elektrik vardır 5 saat elektrik yoktur, bilmem anlatabildim mi. ?

Kardeşim senin batı da ki yaşamın ile benim, doğudaki yaşamım aynı değil, İstanbul da 1sn elektrik gitmez, bizim burada Şanlıurfa da 1 saat elektrik vardır 5 saat elektrik yoktur, bilmem anlatabildim mi?

Şimdi oldu hocam. Desene elektrik kesintisi oluyor diye :) az elektrik var deyince ben voltaj düşüşü anladım. En iyi seçenek jeneratör maalesef. Biraz gürültülü ama bende Tekirdağ'da köye gittiğimde elektrik gittiğinde jeneratör ile çözüm buluyorum. Yalnız UPS mutlaka almalısın jeneratör ile çalıştırırken. Voltaj dalgalanması çok daha fazla olur jeneratörde.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı