Elektrikli süpürgeyle duman çekmenin zararı var mıdır?

Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Selam arkadaşlar. Ben sobalı evde yaşıyorum ve evi süpürüyordum. Sobanın üzerini süpürgeyle alıyordum ve soba o sırada tüttü. Bilenler bilir bu durumu. Süpürgem dumanı içine çekti ve ızgarasından is kokusu üflüyor. Belki önceden de üflüyordu bilmiyorum ama bunun bir zararı olur mu? Süpürgemin markası Philips 8000 serisi speedpro Max.

Filtreniz yıkanabiliyorsa yıkayın. Sorun çözülür. Bir zararı olmaz ama tüterken çıkan alevler içine gitmesin. Tozlar anında tutuşur. Benzin gibi birden yanabilir. Mümkünse soba yanmazken üzerini temizleyin.

Ev ortamındaki tozun içerisinde kıyafet, halı, perde, yorgandan vs. düşen tüyler de oluyor. Hızlıca tutuşan bir kombo haline geliyor.

Filtreniz yıkanabiliyorsa yıkayın. Sorun çözülür. Bir zararı olmaz ama tüterken çıkan alevler içine gitmesin. Tozlar anında tutuşur. Benzin gibi birden yanabilir. Mümkünse soba yanmazken üzerini temizleyin.

Ev ortamındaki tozun içerisinde kıyafet, halı, perde, yorgandan vs. düşen tüyler de oluyor. Hızlıca tutuşan bir kombo haline geliyor.
Teşekkür ederim 🙏

Geri
Yukarı