Elektro gitar teli önerisi

Makaleler
1
Dün gitar çalarken ilk tel (mi) koptu ben de kendime yeni bir tel arıyorum. Sanırım bu teller için de ileri seviye çalanlar için ayrı düşük seviye için ayrı modeller var. Çalmaya başlayalı 2 veya 3 hafta oldu çok adam akıllı bir şeyler beceremiyorum. Hard rock, metal çalıyorum gitarım VGS Eruption Les Paul kasa bir gitar.

Dün gitar çalarken ilk tel (mi) koptu ben de kendime yeni bir tel arıyorum. Sanırım bu teller için de ileri seviye çalanlar için ayrı düşük seviye için ayrı modeller var. Çalmaya başlayalı 2 veya 3 hafta oldu çok adam akıllı bir şeyler beceremiyorum. Hard rock, metal çalıyorum gitarım VGS Eruption Les Paul kasa bir gitar.
Elixir'in tellerine bakabilirsiniz.

Buna da bakabilirsiniz.

önerdiğiniz bi model gibi bir şey var mı acaba?

Fiyatı iyidir:) ama değer gibi duruyor. 1-2 hafta önce değiştirdim. Bu teli taktım. Hani şuan paslanma gibi birşey görmedim. Kalitelidir deneyebilirsin.

Sanırsınız elleriniz kayıyıor. :) Çok güzel. Hani pick slide ederken sanki tel yok muş gibi hissediyorsunuz. Gerçekten esnekler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı