Elektrogitar önerisi

SSS manyetikte karar kıldıysanız Squier Bullet Stratocaster bakabilirsiniz. İnternette incelemelerine bakabilirsiniz.

Bullet'tan ziyade SX daha F/P olur diye düşünüyorum. SSS'ci olsam giriş seviye olarak direkt SX alırdım eğer ki Affinity alacak param yoksa
Bilemiyorum hocam SX Squierden daha düşük kalitede. Bence Squier tercih edilmeli.

Hiç birini denemedim ama Bullet'ı baya gömüyorlar SX'in yanında.
Bana göre fazla giriş seviye isteniyorsa SX alınmalı hocam. Bullet'i hususi olarak çaldım ve hissiyatı diğerinden daha iyi geldi. Tercih meselesi denilebilir fakat fiyata bakılırsa Bullet > SX.

Esasında mağazalara gidip iki gitarı da deneyin. Bu iki model birbirine çok yakın ve aynı özellikte. Squier Gotoh burgular kullanmış. aksamlar daha iyi. Ancak gövde gofret mi? Sunta mı? Ne olduğu belli değil. Cort da, daha transparan bir gövde işçiliği görünüyor. En azından ağaç olduğu belli.

Bilemiyorum hocam SX Squierden daha düşük kalitede. Bence Squier tercih edilmeli.
SX, Squier Bullet'den daha iyi hocam.
Bullet Squier'in en giriş seviyesi gitarı kalan malzemeleri çöpe atmamak için yapılmış bir gitar gibi geliyor bana. Squieri severim ancak bullet bana göre rezalet.
SX daha iyi olacaktır fakat herkesin önceliği ve zevkleri farklıdır iki gitarı da eline alıp denemeden bilemezsin. Arkadaşa önerim internetten alacaksa dahi bir mağazaya gidip denemesi. İleride SX'e fender mexico tarzı mantetik takılırsa çok üst düzey gitar oluyor. Bir tanıdığım dimarzio single humbucker, 2 single fender mexico, fender settle ve burgu modifiyesi yapmış. 2. Elden bunlar alınmayacaksa çok pahalıya patlıyor evet fakat modifiyeledikten sonra çok ayrı bir gitar oluyor SX ki bu adam bu gitarla sayısız sahne alıyor. Bullet bu kadar modifiyeye uygun bir gitar da değil. Para oldukça tek tek modifiyeledikten sonra ömürlük bir gitar oluyor. Ek olarak klavyesi ve sapı da bullete oranla çok daha rahat.

Yanlış anlaşılmasın daha çalmayı bilmeyen birine modifiyeden bahsetmiyorum. SX'in önü daha açık sadece.

Uzun lafın kısası SX alırdım bullet yerine.

SX, Squier Bullet'den daha iyi hocam.
Bullet Squier'in en giriş seviyesi gitarı kalan malzemeleri çöpe atmamak için yapılmış bir gitar gibi geliyor bana. Squieri severim ancak bullet bana göre rezalet.
SX daha iyi olacaktır fakat herkesin önceliği ve zevkleri farklıdır iki gitarı da eline alıp denemeden bilemezsin. Arkadaşa önerim internetten alacaksa dahi bir mağazaya gidip denemesi. İleride SX'e fender mexico tarzı mantetik takılırsa çok üst düzey gitar oluyor. Bir tanıdığım dimarzio single humbucker, 2 single fender mexico, fender settle ve burgu modifiyesi yapmış. 2. Elden bunlar alınmayacaksa çok pahalıya patlıyor evet fakat modifiyeledikten sonra çok ayrı bir gitar oluyor SX ki bu adam bu gitarla sayısız sahne alıyor. Bullet bu kadar modifiyeye uygun bir gitar da değil. Para oldukça tek tek modifiyeledikten sonra ömürlük bir gitar oluyor. Ek olarak klavyesi ve sapı da bullete oranla çok daha rahat.

Yanlış anlaşılmasın daha çalmayı bilmeyen birine modifiyeden bahsetmiyorum. SX'in önü daha açık sadece.

Uzun lafın kısası SX alırdım bullet yerine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…