Elektronik sigara nereden alınmalı?

Pxn

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Elektronik sigara almak istiyorum, fazla bütçe ayrimak istemiyorum. Fakat düşük bütçede puff gibi kullan at ürünler var.
Şu an güvenilir ve uygun fiyatlı satan yerler nerelerdir?
Bir arkadaşım oturduğu yerde telefoncuların bile sattığını söyledi. Telefoncudan alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
2 sene önce kadıköy de her yerde satılıyordu ama şu an bilmiyorum orijinalliğini sorgulayabildiğiniz(QR kod vs.) Ürünü alabilirsiniz.
Ama almadan alıcağınız ürünün size göre olup olmadığını araştırın, birkaç tanıdığım alıp kullanmadı.
3 sene önce AliExpress'ten Aegis X ve zeus X almıştım orijinal ikisi de fakat satıcı artık Türkiye'ye satış yapmıyor.

Düşük bütçede bunun gibi bir şey mi arıyorsun?

İfadeler: Pxn
Hocam önceden sorsaydınız alınır derdim ama şu an masraflı biraz onun yerine sarma içebilirsiniz.

Hocam önceden sorsaydınız alınır derdim ama şu an masraflı biraz onun yerine sarma içebilirsiniz.

Sigarayı bırakalı çok oldu, nargile yerine alternatif arıyorum aslında.

Evet küçük olmasını tercih ederim, fiyatlar hakkında bilginiz var mı? Ve bunların hepsi yurtdışındamı üretiliyor?

Merhaba site veya satan herhangi bir yer bulabildiniz mi? Çok fazla site var ve güvenemiyorum da.

Türkiye'de satan güvenilir siteler vardı ama hepsi kazık.

Bulamadım maalesef.

Yaşadığınız yerde mısır çarşısı gibi böyle Amerika pazarı gibi yer varsa oralardan bulabilirsiniz ben Adana'da yaşıyorum buldum aldım Zero renova model cepte kolayca taşınıyor bir tek likit tadı için iyi bir yer araştırıyorum sizin bildiğiniz site var mı likitin tadını iyi verecek benim aldığım likitlerin ya tadı az geliyor ya da kötü tad geliyor coil yanmasından değil ilk aldığımda kullanmaya başladığım zamanlar tadı az geliyor.

Likit için en iyisi kendin yapman.
Ne kadar hazır likit aldıysam hepsi kötü çıktı.
İnternette kimya firmaları var örneğin ilke kimya oralardan gliserin glikol alıp bir de aroma alırsan yapabilirsin ben öyle yapıyorum.

Evdeki malzemelerle nasıl yapılıyor ev yapımı likit yardımcı olabilir misiniz YouTube'da araştırdım anlamadım hazır likitler 50 TL'ye aldım tadı kötü çıktı 130 TL'ye aldım oda kötü çıktı nikotinli içiyorum nikotinli likit yapımı konusunda yardımcı olur musunuz ne almam gerekiyor kaç mg katmam gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…