Elektronik Sigara Önerisi

YellowFLAAASH

Hectopat
Daha fazla  
Güvenilir bir marka istiyorum. Malum elinde patlayanlar bulunuyor. Önerilerinizi bekliyorum.

İçmeye mecbur musun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer sigara kullanıcısıysan ve sigarayı bırakmak istiyorsan kesinlikle almanı önermem. Kesmiyor ve masrafı çok. Yeniden sigaraya başlıyorsun. Eğer başkalarından özenip alıyorsan yine alma. Renkli oksijen diyebilirim sana. Onun yerine derin bi nefes al

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Kendin yap bende yapıcam...

Bu sistemlerin hiç biri akıl karı iş değil. Sıcaklığı, pilin durumunu, likit kısmını falan hesaba katmak lazım. Yapsan bile uzun ömürlü ve keyifli olmaz. 300 400 TL ye makine alanlar boşunamı o kadar para veriyor sence

Sen çok yanlış anlamışsın adamların felsefesi var bedayaya yaşamak ve o gördüklerini kullanıyorlar...

Bütçe belirtmemişsin. Smok Alien öneririm. Ama masrafı çoktur ve sigaradan aldığın zevki alamazsın.

Almak için 2-3 ay derinlemesine araştırmıştım başlangıç-orta seviye kaliteli tavsiyem smok alien fakat sağlık açısından ben almaktan vaz geçtim. Bu cihazları kullanan evde kendi kaliteli likitini üretecek kıvama gelmiş dostlarımdan öğrendiğime göre aşırı miktarda böbrek yoruyor. Böbrekte su bırakmadığından etkisini azaltmak için iki-üç katı su içmeye başladım diyen de var, böbrek taşlarını döküyor diyende.

Kendim için değil zevk için değil. Arkadaşım sigarayı bırakıcak. Bir süre kullanıcak 1 2 yıl normal sigarayı unutana kadar. O yüzden kaliteli güvenilir bir marka soruyorum. Bütçe 200-250 TL.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…