Elimin acımasını nasıl önleyebilirim?

Osmanlı döneminde elleri mermere vura vura sertleştirirler miş babam öyle derdi tek tokatta devirirler miş sanırım o olay öyle .

Hayır rol yapmıyor benim muhabbet kuşum var, çok ısırıyor. Ben üretimde yapacağım ısırdığı için istiyorum.

Sargı bezi sar bileğine, bileğin kırılmasın. İşe yarar, ben yapıyorum.

Anladığım kadarı ile yaşın küçük ellerinin acıyı daha az hissetmesi için ellerini zedeleyici işlerde kullanman lazım. Bu da yaşın ilerledikçe ister istemez oluyor zaten. Şu an için gidip duvarları falan tokatlama el sinirlerine zarar verirsin.

Babam da aynısını söylemişti duvara vur diye de bana mantıksız geldi zaten önceden ben kuş elimi ısırdığında bir şey bir tepki yoktu, yaşım çok küçük değil 17 yaşındayım.

17 çokta büyük bir yaş değil zaman ile kuş ısıra ısıra elin kuş ısırığına alışır.

Babam da aynısını söylemişti duvara vur diye de bana mantıksız geldi zaten önceden ben kuş elimi ısırdığında bir şey bir tepki yoktu yaşım çok küçük değil 17 yaşındayım.

Duvara yumruk atarsan elindeki sinire zarar vereceksin. Bu sebeple dolayı sonra acıma hissi yok olacak ama elin sinir hasar aldığı için elini kullanamayacak hale geleceksin.

Kolumu koparsalar sesim çıkmaz, öyle de bir insanım. Ama bu nasıl bir konudur abi?

O kişide analjezi hastalığı var sanırım. Onun gibi olayım derken kendinizi sakatlayacaksınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…