Elmacık güvenilir mi?

Bende oradan topladım Adana'da şubesi var.

Hocam konuyu hortlatmak gibi olmasın ama bugün bende Hepsiburada'da elmacık'dan MSI B450 Tomahawk Max aldım. Adana'da oturuyorum ve APU sistem toplama aşamasındayım sadece işlemci ve RAM kaldı. Ürünü aldıktan sonra çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için götürsem test ederler mi?

Hocam konuyu hortlatmak gibi olmasın ama bugün bende Hepsiburada'da elmacık'dan MSI B450 Tomahawk Max aldım. Adana'da oturuyorum ve APU sistem toplama aşamasındayım sadece işlemci ve RAM kaldı. Ürünü aldıktan sonra çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için götürsem test ederler mi?

Kardeşim bende oradan aldım bende Adana'da oturuyorum bende APU topladım ürünler çalışır zaten niye çalışmasın bir sıkıntı olursa değişim yaparlar.

Kulaklık vs. iadesi zor olan ürünlerde sıkıntı yaşama ihtimalin diğer firmalara göre yüksek olan bir firma, kendi aldığım ürün hatalı çıktı ve iadesi genelde olmadığı için pek yardımcı olmadılar, THH falan tehdit ile ancak anlaşabildik ama bunu yaşayan sadece ben değildim, bu tür iadesi yapılmayan ürünlerde bunu yaptığını gördüm. Elmacık Bilgisayar İade Şikayetleri - Şikayetvar bunların arasında benim de şikayetim var, kendi yaşadığım durumu anlatıyorum. Güvenilir ama güvenilmez bir firma bana göre.

Geri
Yukarı