Elon Musk Twitter erişim kısıtlama açıklaması

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çeviriden tam anlayamadım hükümet uyarılmış mı yoksa teknik aksaklık sebebiyle bilgilendirilmiş mi tam açık değil.

Ek bilgi:Cüneyt Özdemir'e göre Twitter'a kesilen para cezası ödenmediği sebebiyle kısıtlamaya gidilmiş.
Diyecek yorum yok gerçekten. İki gün ertele işte cezayı be.

Son düzenleme:
Hükümetin uyarılma gibi bir durumu yok dostum. Çeviri için diyorum ve Elon Musk'ın dünya kadar parası var, cezayı illaki ödediğini düşünüyorum. Bence ceza sebebiyle kapatılmamıştır, aslında hepimiz neden kapatıldığını da biliyoruz da açık konuşmaya gerek yok.

Hayır tersi Twitter, Türkiye tarafından erişimin tekrar açılması için bilgilendirilmiş. Yani Türkiye, Twitter'a erişimi şu an tekrar açtık diyor. Ek olarak para olayının olacağını düşünmüyorum.

2. tweette olayı kavramak için araştırma yaptıklarını belirtmiş, 8 Şubat'ta atılmış tweet. İlk tweette ise Musk, Türk hükümetinin Twitter'ın açılacağı hakkında kendilerini bildirdiğini söyledi.

Geri
Yukarı