ELRAEN-GG sistem alınır mı?

Sistem bileşenleri güzel gibi geldi bana fakat fiyatı biraz tuzlu sanırım depoloma alanı yetersiz eğer çok oyun yüklerim diyorsan en az 1TB almanı öneririm bende de 1TB var fakat şu oyunlar sayesinde neredeyse 200GB alanım bile kalmıyor.
Hocam yükseltmeleri yapmıştım aslında linke tıklayınca gözükmüyor mu acaba?

Hocam bu elraengg sistemi ile sunrise sistemi ekran kartı markası dışında bire bir aynı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda bir arkadaş 4070leri markalara göre kıyaslıyor. Asus ve galax benzer kalitede olduğu gözüküyor. Gidip de sırf asus diye 2 bin lira fazla vermeyin bence şu sistemi alın. Sunrise 4070. Ben de bu sistemi bugün teslim aldım
Test etme imkanınız oldu mu? Fazla ısınma sorunu ile karşılaştınız mı hocam?

Arkadaşın attığu ürün daha makul sırf adı var diye fazladan o kadar para vermeye gerek yok yine de siz bilirsiniz iyi günler dilerim.

Ekran kartı gayet serin çalışıyor ancak işlemci baya ısınıyor. Valorant gibi bir oyunda bile 83-84 dereceleri gördü işlemci. Güç gerektiren baba oyunlarda muhtemelen daha da sıcak olacaktır işlemci. Sıvı veya kule tipi soğutma şart bence

Ekran kartı gayet serin çalışıyor ancak işlemci baya ısınıyor. Valorant gibi bir oyunda bile 83-84 dereceleri gördü işlemci. Güç gerektiren baba oyunlarda muhtemelen daha da sıcak olacaktır işlemci. Sıvı veya kule tipi soğutma şart bence
Aynı yükseltmeleri sunrise 4070de yapıp alırsanız 2 bin lira cebinize kalır onun için yazmıştım. Ekran kartı markası dışında parçalar aynı

Yeni konular

Geri
Yukarı