Elraen parva sistem alınır mı?

ALPEREN EMET

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Teknisyeni
AMD Ryzen 5 2600 3.9GHz 6/12 çekirdek işlemciasus Prime B450M-K anakartadata 8 GB 3200MHz bellekasus RX 570 ROG STRIX OC 8 GB ekran kartıvento neptune 3 adet ARGB + 1 adet LED'siz fanlı tempered glass siyah kasafsp HV Pro 550W 80+ eu güç kaynağıkıngston A400 240GB M.2 500-350MB/s SSD.

4400 TL sistem ya da ne eklenip çıkarılabilir.

Hocam kendiğinden overclocklu ve inventus artık bu işte iyi bir marka ama SSD'si çok düşük inanın SATA SSD daha mutlu eder ya SATA takın ya da 2200-2000 Kingston takın onun dışında iyi ama bir uyarım var işlemcinin kendi verdiği değerlerin en yükseğine overclock edilmiş ileride soğutucu isteyebilir.

Video'da grafik ayarlarını bile göstermeden ki büyük ihtimal düşük ayarlarda, yüksek FPS olduğundan bahsetmiş. Şaka gibi. Bunlara sadece 10-16 yaş aralığında ki çocuklar inanır.

Yayıncılara pek fazla güvenmeyin, sonuçta sadece aracı oluyor. Çok kafa yormadıkları için de, vicdan azabı çekme, herhangi bir açık verme eğilimleri de yok.

Gözlerindeki kurnazlığı görebiliyorsunuz zaten, ne kadar samimi olsa da, adam para kazanıyor sonuçta.

wtcN var mesala, adama kasa açma sistemi kumar, insanları bağımlı yapar diyoruz, banane parası olan düşünsün diyor.

Normal bir geliri olan bir kişi bile, sırf kasa açmak için bile yolundan şaşabilir. Yayıncı arkadaşlar, kafa yormadıkları için vicdan azabı bile çekmiyorlar :)

İyi ki o bedenlerde bir süreçten geçmiyorum :)

Ben 14 yaşındayım fark ettim ama.

Doğru sistem hakkında bir bilgin yoksa, kandırılman olası bir durum. Senin bilgin var ama diğerlerinin yok.

Geri
Yukarı