Elraenn'in Discord sunucusuna girilmiyor

Eğer halen daha olmuyor ise, bir arkadaşınız aracılığı ile bu sorunu bildirin sunucudaki modlara. Elinden geldiğince yardımcı olurlar ama Discord'un bazı butları var. Hiç katılmadığın veya banlanmadığın sunucudan atıp, sanki banlanmış gibi gösterdiği.

Banlancak bir şey yapmadımki zaten hespata arkadaşlarımla olduğum sunucu dışında bir sunucu yok.
Başka bir hesabınız var mıydı? Daha önce Elraenn sunucusuna katılıp da banladığınız veya sunucuda iken sildiğiniz?

Eğer halen daha olmuyor ise, bir arkadaşınız aracılığı ile bu sorunu bildirin sunucudaki modlara. Elinden geldiğince yardımcı olurlar ama Discord'un bazı butları var. Hiç katılmadığın veya banlanmadığın sunucudan atıp, sanki banlanmış gibi gösterdiği.

Başka bir hesabınız var mıydı? Daha önce elraenn sunucusuna katılıp da banladığınız veya sunucuda iken sildiğiniz?

Hatırlamıyorum ama girmişsem bile ban yemedim onu biliyorum. Yeseydim hatırlardım.

Hatırlamıyorum ama girmişsem bile ban yemedim onu biliyorum. Yeseydim hatırlardım.
Hatırlamıyorum diyince çözüm olmuyor ama her neyse, eğer böyle bir hesabınız oldu ise ve o hesapta telefon numarası girdiyseniz ve aynı numarayı bu hesapta da giriyor iseniz, telefonu kaldırın ve öyle girmeyi deneyin. Telefon doğrulayınca o sunucudan atabilir ama onun için telefon isteyen sunucu doğrulamalarını geçemeyeceksiniz.

Geri
Yukarı