Elsa RX 550 4 GB alınır mı?

GT 1030 alsan onun yerine? İki kartında performansı aşağı yukarı aynı iken, bu kadar büyük bir fiyat farkına değmez. 600 TL cebinde kalır.

En fazla kaç FPS fark eder?

En fazla kaç FPS fark eder?

600 TL'ye değecek bir fark olmadığını söyleyebilirim. Aşağıda GT 1030 ve RX 550 2 GB ve 4 GB videolarına bakınca aşağı yukarı aynı olduklarını göreceksin. Oyunların %90'ında hissetmeyeceğin kadar farklar olur. 600 TL'ye gider en kaliteli 500 GB SSD'lerden birisini alırsın, RAM alırsın vb. az değil.

GT 1030 ile RX 550 2 GB arasındaki fark bu kadar;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RX 550 2 GB ile 4 GB arasındaki ise bu;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

600 TL'ye değecek bir fark olmadığını söyleyebilirim. Aşağıda GT 1030 ve RX 550 2 GB ve 4 GB videolarına bakınca aşağı yukarı aynı olduklarını göreceksin. 550 4 GB belki sayılı oyunda bariz fark koyabilir ama o da yine o fiyata değmez. O farka gider en kaliteli 500 GB SSD'lerden birisini alırsın, RAM alırsın vb. az değil.

GT 1030 ile RX 550 2 GB arasındaki fark bu kadar;

RX 550 2 GB ile 4 GB arasındaki ise bu;

600 TL zarardan kurtardınız beni saolun.

600 TL zarardan kurtardınız beni sağolun.

Ne demek. Sisteminin kalanında eksik ne varsa ona kullanabilirsin. 1x8 RAM varsa 2x8 GB yapabilirsin, SSD yoksa güzel bir SSD alırsın, güç kaynağın kötüyse onu değiştirirsin vb.

BIOSTAR RX550 2 GB 128bit 19 ay garantili satıyorum Hepsiburada'dan alınma kutu fatura mevcut fiyat 700TL.
Dolap ya da get üzerinden 750TL'den satış yapabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı