En az kasan Windows sürümü

Pattisçi

Femtopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Pazarcı
Merhaba arkadaşlar ben PC format atacağım Windows 7 sürümleri arasından en az kasan hangisidir? PC film internette gezinme için kullanılacak.

Teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Donkobus 'unda dediği gibi ReviOS kullanabilirsin, hem daha güncel bir işletim sistemi kullanmış olursun, onun dışında Windows 7 Home olabilir, Ayrıca Windows 8.1 Single Language'da hızlı diye biliyorum.

Windows 7'nin desteği artık bittiği için önermem, en az 8.1 öneririm. Ha, illa Windows 7 kullanacağım diyorsanız Home Premium sürümüne bakabilirsiniz. Yok, Aero efektlerini sevmiyorum diyorsanız Home Basic de kullanabilirsiniz.

Sistem özellikleriniz nedir?

Windows 7 Home Basic. 4 GB RAM veya daha üstüne sahipseniz 64 bit değilse 32 bit yükleyin.

İllede Windows 7 istiyorsan revios'unkini kullanabilirsin AmendOS diye geçiyor veyahut yine Revios'un 8.1'ini kullanabilirsin UnifyOS diye geçiyor.

link: Felipe8581/GamingTweaks

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…