En büyük derdiniz nedir?

En büyük derdim hayat pahalılığı ve bı PC alamamak aklımı kaçıracam.
6 senedir PC em yok

İşsizlik ve gelecek kaygısı. Sonumuz belli değil cepte para yok iş yok. İş olsa da ekonomi ortada kendi evime çıkma hayalim çöp oldu.

ATI Radeon 2100 sürücüsünü Windows 8.1'e kurma sürecindeyim en büyük derdim bu şu anda.

Sonunda derdim bitti saat 6'dan beri PC'yle uğraşıyorum sadece sürücüyü bulamadım onu da şimdi buldum sonunda oh çektim.

1366x768 ekranlı laptopla her gun 10 saat kod yaziyorum günün sonunda göz numaram ilerlemiş oluyor.

• Derslerimin durumu
  • Yaşadığım saçma sapan ikili ilişkiden geriye kalanlar
  • Birde dün gece peyda olan aile içi büyük bir mesele.

İşsizlik. Hayatımdaki bütün noktaları domino gibi yıkıyor. Ailemle sürekli tartışıyorum. Hayatımda arkadaş diye bir şey kalmadı. Artık bir ben, bir de bilgisayarım. Sevdiğim kızla evlenmeyi düşünüyordum. İş yok para yok. Önümü hiç bir şekilde göremiyorum. Ne olacağım bellisiz. Kızı da boş yere oyalamak istemedim. Zorla ayrıldım. Yani para olmadıkça manevi şeylerde olmuyor artık. Hayata karşı o kadar umutsuzum ki. Sokaktaki çöp koyternırı bile benden daha vasıflı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…