En Çok Etkilendiğiniz Oyun Senaryoları

weirdcore

Kilopat
Daha fazla  
Oynadığım oyunun seneryosu iyi olacak abi diyenlerdenim. Son zamanlarda oynadıklarımdan Metro ve AC 4 Black Flag hoşuma gitmişti. Sizde paylaşırsanız sevinirim

Crysis 3. Uzaydan düşerken zırhımızın atmosforde yanması ve denize künyemizi fırlatıp görünmez olmamız.

Crysis 3. Uzaydan düşerken zırhımızın atmosforde yanması ve denize künyemizi fırlatıp görünmez olmamız.
Ben de aynısını yazacaktım. İlk defa böyle bu çeşit bir oyunun sonunda acayip hissettim kendimi.

Mafia 2 (3 kere), Hitman:Absolution (2 kere), Tomb Raider (1 kere) hikayelerini beğenerek oynadığım oyunlardır. Kesinlikle tavsiye ederim. Bunların dışında Watch_Dogs 'da tercih edilebilir, fakat beni pek etkilemedi.

Mafia 2 (3 kere), Hitman:Absolution (2 kere), Tomb Raider (1 kere) hikayelerini beğenerek oynadığım oyunlardır. Kesinlikle tavsiye ederim. Bunların dışında Watch_Dogs 'da tercih edilebilir, fakat beni pek etkilemedi.
Hitman absolution'un hikayesi çok iyiydi.

Far Cry 1 15-20 defa oynamışımdır, halen de oynuyorum.
Onun dışında etkilendiğim birçok oyun daha var, bunların başında Mafia 2 de geliyor.

Dediğin oyunları ben de severek bitirdim. Watch dogs da severek bitirdim. Bad blood dlc yi de aynı şekilde. Güzel oyunlar bence de. Gta 5 bekliyorum şimdi de...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…