En çok sevdiğiniz çizgi film nedir?

Ben başlıyorum tenkai şövalyeleri. Anime animasyon karışımı güzel bir çizgi filmdi (bana göre) özellikle karakterlerin dönüşümleri tasarımları efsaneydi diyebilirim.
Sürekli Dizi ve Gumball.

Merhaba, öncelikle iyi günler, bende Total Drama Island'ı aynen sizin gibi uzun süre önce cartoon network adlı kanalda görmüştüm. İlerde bir şekilde Netflix'de karşıma çıkınca hatırladım. Görünce eskiden izlediğim zamanlar gözümün önünden film şeridi gibi geçti tabiri caizse . Aynı şekilde izledikçe sevdim ve 2 sezon bitirdim ama bitmedi bir türlü. Artık yapmam gereken şeylerin önüne geçmeye başlamıştı gereğinden fazla vakit ayırıyordum. Ve bir süre boyunca izlemeyi bıraktım. Yanlış hatırlamıyorsam en son 4 ay önce izledim ve maalesef bu aralar izlemeye pek vaktim olmuyor neredeyse hiçbir şey izleyemiyorum, hatta Technopat'a eskisi gibi vakit ayıramıyorum. Boş vakit buldukça giriyorum. Her neyse konudan iyice saptım . Dediğim gibi bıraktım ve bıraktığımdan beri eskisi gibi izleme vaktim olmuyor.

Yazım hatalarım var ise özür dilerim ve aynı şekilde geç cevap verdiğim için de üzgünüm. Herkese iyi sosyaller.

Hayır çok teşekkür ederim. Vakit ayırdığınız için teşekkürler, iyi sosyaller size de.

Ben başlıyorum tenkai şövalyeleri. Anime animasyon karışımı güzel bir çizgi filmdi (bana göre) özellikle karakterlerin dönüşümleri tasarımları efsaneydi diyebilirim.
Tsubasa izliyordum ben ve çok güzeldi birde doreymon vardı sanırsam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…