En fazla 12 bin TL'ye laptop önerisi

Bütçe
12000
1 Aydır bakıyorum dediklerin imkansıza yakın hocam. Bir de 17 inç 13.500'e Predator harici opsiyonunuz yok. Ölü piksel cart curt kabul ediyorsanız Monster. Fakat ben 10000TL'ye kinder surprise değil laptop almak istediğim için Monster'a yönelmedim.

HP Omen'e ısınıyor dediğim için linç yemiştim bir keresinde. Pavilion'larda var o sorun. Ayrıca alan kişi öyle bir sorundan bahsetmemiş. Yargılı davrananlar tecrübeli kişilerden iyi bilemeyeceğini öğrenmeli.

13500e 2060 bulunduran Predator yoktu diye hatırlıyorum link atar mısınız?

Hocam illaki ısınıyor demedim dikkatli okuduysanız ısınıyor diyeni var demeyeni var dedim. Böyle bir tartışma ortamında risk almaya gerek yok onu diyorum.

17 inç için dedim hocam. 13 bandında RTX bulamazsınız. Sadece 17 inç laptoplar mevcut 13 bandında. Ekran kartları da 1650 Ti 1660 Ti.

17 inç için dedim hocam. 13 bandında RTX bulamazsınız. Sadece 17 inç laptoplar mevcut 13 bandında. Ekran kartları da 1650 Ti 1660 Ti.

Benim attığım bravo 17'yi gördünüzmü hocam 17 inç ve MSI. Fikirlerinizi alabilir miyim?

Son düzenleme:
PC toplamak istese öyle konu açardı, adam belki çok seyahat eden biri?

He subhanallah yav kardeşim azcık düzgün oku bak ne demişim 'toplama PC al demiyorum ama'dedim ben orada toplama PC al demedim sadece ortada bulunan bir durumu belirttim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…