En fazla 16000 TL oyun bilgisayarı önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
16000

Parsekl

Centipat
Selam, yakın zamanda dizüstü bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Oyun için kullanacağım, daha çok yeni çıkan günümüz oyunları (God of War, Forza 5 gibi.) Oynamayı düşünüyorum, bu yüzden önce ekran kartı olmak üzere daha sonra soğutması benim için önemli. 16k bütçem var, yanıtla beraber fiyat konusunda biraz daha bekleyip beklememi de söyleyebilirsiniz

Araştıracağım hocam, teşekkürler
Bu bilgisayarı gördüm fakat IdeaPad fazla istemiyorum ya, önceden kronik sorunları vardı
Hocam kasası oyun için tasarlanmamış sanırım fakat yine de bunu da düşüneceğim

https://www.hepsiburada.com/asus-tu...r-p-HBCV000008SRHI?url_src=and-product-detail bu ürün nasıldır arkadaşlar? Üstüne ek olarak 8 GB ram daha ekleyebilirim

Tavsiye ederim kısa bir süre test etme imkanı bulmuştum kasa kalitesi güzel fiyatına göre ve Intel Core i5-12500H performans olarak cidden F/P bir mobil işlemci

Tavsiye ederim kısa bir süre test etme imkanı bulmuştum kasa kalitesi güzel fiyatına göre ve Intel Core i5-12500H performans olarak cidden F/P bir mobil işlemci
Bu modelin incelemesini maalesef bulamadım, sanırım biraz beklemek durumundayım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…