II. Wilhelm

Hectopat
Makaleler
2
Malum Türkiye vatandaşıyız :D, bütçe bazen oyunlar için az geliyor. Ben de çoğu kaynaktan fikir danışarak nihayet son kararı vermiş bulunmaktaydım ta ki bütçem eksik çıkana kadar. Toplamda 240 TL param var fakat sepete eklediğim oyunlar 314 TL ediyor. Peki ya sizce hangi DLC'leri veya oyunları çıkarmam daha mantıklı olur?

Screenshot_2023-07-27-09-22-55-114_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

Screenshot_2023-07-27-09-23-02-823_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Shogun kesinlikle alınır. Şahsen benim en sevdiğim total war oyunu olduğu için fall of the samurai dahil tüm ek paketlerini almıştım. Atölyesinde Türkçe çevirisi var. Napoleon hiç oynamadım. Fakat izlediğim birkaç oynanış videosuna göre alınması pek gerekli değil gibi. Medieval 2 sanırım cdden demo oynamıştım. Pek hatırlamıyorum ama bugün bile hâlâ gideri olduğu hissi var bende. Attila senaryoları almayınca 100-105 TL civarına düşüyor. Aynı şekilde Rome 2 de 120 TL civarına düşüyor. Bende Attila veya Rome 2 almak istiyorum. Her ne kadar Attila bana yakın gelse de steam yorumlarında optimizasyon sorunu olduğunu okumuştum.

Daha yeni Total War: Empire aldım, ama Medıeval ile herhangi bir farkı var mıdır? Türkçe yamasını da bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı