En fazla 600 TL'ye oyun monitörü

Sanırsam DVI kablosu ile bağlantı yapmışsın, o yüzden monitörün hoparlörlerinden ses alamassın çünkü DVI kablosu sesi iletemez. Onun yerine HDMI kablosu ile bağlantı yaparsan sesi iletebilirsin monitörüne. Fakat HDMI ile bağladıktan sonra, ses çıkışını HDMI vermelisin.

Ürünü incelemedim ama; HDMI dan sesi alamıyorsan iki ucuda erkek jak kablosu al. Bir jakı ses kartına diğer jakıda ekrana tak. Eğer yine ses alamıyorsan ekranda kulaklık çıkışı vardır. Ona hoparlör bağlayarak bi dene derim

- - - Güncellendi - - -

Kendi ekranım Samsung 23SA550H. Ekrana VGA dan görüntüde oyunda 75 hz, HDMI dan bağladığımda ise 60 hz hız alıyorum. Bu fps yi etkilermi bilmem

Oyun oynamak için ips-led almasına gerek yok. ips-led'lerin tek özelliği -atıyorum- koltuğa uzanıp film izlediğinizde, görüntü her açıdan aynıdır. Yani normal led'lerdeki gibi alttan, yandan bakınca monitörün uzak ucunun kararması gibi bir şey yoktur.

Teşekkürler Can Sarıbal, şimdi M.C.U.'dan spor haberleriyle devam ediyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…