En fazla 70 Liralık termal macun önerisi

josephsener

Kilopat
Yer
İstanbul
Yaklaşık 7 ay önce CM Mastergel pro sürmüştüm. İşlemci ısısında ufak artışlar oluşmaya başladı. Tam yük altında en fazla 46 dereceye çıkardı şimdi ise 52 dereceye ulaştı. Ufaktan kurumaya başladığını düşünüyorum hazır almışken kaliteli bir şey almak istiyorum. Aklımda Cooler Master Mastergel Maker Nano Elmas Partiküllü Termal Macun vardı fakat hiçbir yerde stok yok alabileceğim en iyi macun nedir?

Hocam o bütçemin neredeyse 3 katı maalesef alamam. Sıvı soğutma parası neredeyse :D

Ben size gidip 5.5 gram veya daha fazlasını içeren tüplerden alın demiyorum ki :D

1g olan tüp size fazlasıyla yetecektir.

Gördüğüm kadarıyla bu da stoklarda yok. Alternatif olarak Arctic MX-4'e veya Noctua NT-H1'e yönelebilirsiniz.

Son düzenleme:
Yaklaşık 7 ay önce CM Mastergel pro sürmüştüm. İşlemci ısısında ufak artışlar oluşmaya başladı. Tam yük altında en fazla 46 dereceye çıkardı şimdi ise 52 dereceye ulaştı. Ufaktan kurumaya başladığını düşünüyorum hazır almışken kaliteli bir şey almak istiyorum. Aklımda Cooler Master Mastergel Maker Nano Elmas Partiküllü Termal Macun vardı fakat hiçbir yerde stok yok alabileceğim en iyi macun nedir?
Termal macun aşırı pahalı birşey değil.Bahsettiğin bütçeye de gayet makul seçenekler sunulmuş zaten.Çok kasma çünkü çok pahalı bir ekipman almıyorsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı