En fazla kaç gün uyarı aldınız?

1 saat.
O kadar saçma konular açılıyordu ki napim, ne alaka? Demekten de kendimi alamıyorum.

Gereksiz mesajlar artık 3 gün oldu ya, ben daha forumda dolaşamaz oldum. Her haftanın 2 günü bakamıyorum foruma.

1 ya da 2 saat yemiştim, tam hatırlamıyorum. Resim yükleyince kameraya yönlendiriyor diye resmi hızlıresim olarak yükledim, bundan yemiştim.

Yok niye yanlış anlayayim, eskiden çok yazım yanlışı yapıyordum. Son 1000 mesajımda hiç uyarı almadım ne varsa 2018-2019 yılında almışım.
Alıştıktan sonra sıkıntı olmuyor gibi. İster istemez, farkında bile olmadan düzgün yazmaya başlıyor insan. Bir tane olmasına rağmen -de/da yazımından uyarı alınca bir süre paranoyaklaşmıştım.

Ayrıca sanırım @408157 çok ceza alıyor gibiydi. Hocam özel değilse en uzun süreli banınız kaç gündü?

Her gereksiz mesaj yaptığım zaman 7 gün ceza veriliyor. 30 gün olmasına az kaldı. Kısacası, en uzun 7 gün aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…