En Güçlü GTX 1080

AMD önce bir adam gibi işlemci üretmeyi başarsın, sonra Nvidia' ya kafa tutar. İntel ile Nvidia' ya aynı anda kafa tutmaya çalışınca batırıyorlar zira. :D

Ayrıca en iyi GTX 1080 bence Evga' dır, ama F/P bandında bakarsak tabiki de MSİ. (y)
Adam akıllı işlemci üretmeden de iyi kartlar çıkardılar. Zaten adam akıllı üretseler Nvidia'nın pek şansı kalmaz gibime geliyor.

Adam akıllı işlemci üretmeden de iyi kartlar çıkardılar. Zaten adam akıllı üretseler Nvidia'nın pek şansı kalmaz gibime geliyor.

Bakın ne demişim;

AMD önce bir adam gibi işlemci üretmeyi başarsın, sonra Nvidia' ya kafa tutar. İntel ile Nvidia' ya aynı anda kafa tutmaya çalışınca batırıyorlar zira.

İyi kartlar çıkardıklarının ben de farkındayım ama ikili rekabete girince her zaman batırdılar. Bu sefer de İşlemciye yüklenip, Ekran kartlarını batırmasalar.

GoForce değil GeForce olacak. Ayrıca Gigabyte Xtreme Gaming'de iyidir. Hatta belki de en iyisi.
Telefondan yazdığım için yazım yanlışları olabilir. Bu arada Gaming Z modeli üst seviye GPU'lar arasından seçiliyor. Çok daha yüksek hızları destekleyebilir. Extreme Gaming en iyisi değil.

Zaten fark ettiyseniz mesajımda "belki" demiştim. Elbette en iyisi olamayabilir. Ancak hakkını yememek lazım.
Extreme Gaming aslında çok önde bir kart. Özellikle kutu içeriği çok iyi. Ama Z modelinde kullanılan GPU'lardan çok özel bir şekilde seçiliyor. Ama yinede hakkını yememek gerek.

Valla görüntü konusunda hangisi seni tatmin ediyor onu al kardeş.Ama zengin kutu içeriğiyle belki Xtreme Gaming bir alternatif olabilir ama dediğim gibi istedini al.

Hepsi iyidir, en kötü ve en iyi dediğinin arasında 5 fps farkı bile oynamaz. Güvendiğin bi marka varsa onu al ben Gigabyte'in modelini beğendim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı