En iyi antivirüs hangisidir?

Kaspersky Yada Malwarebytes en iyi antivirüslerdendir

Yıllardır Norton™ 360 kullanıyorum. Hem hafif, hem akıllı hem de virüssüz bir hayat.

Çok uzun zamandır Kaspersky kullanıyorum, öneririm.
Hocam benim bilgisayarım ara sıra sapıtıyor imleç kendi kendine oynuyor. Uzaktan kontrol oluyor galiba emin değilim . Kaspersky tespit edebilirmi? 180 TL lik olandan alabilirim belki çoğu kişi önermiş.

70 TL nortonunu yıllığı. Her sene üyelik yenilenmedne iptal edip tekar bu fiyata alabilirsin. Fİrewall olması payrı bir güvenlik sunuyor zaten. Bİraz da ayarlamayı biliyorsan ayarlardan dilediğin programın nete bağlanmasına izin verebilir dilediğini engelleyebilrisin. Kontrol hep sende olur.

Hocam benim bilgisayarım ara sıra sapıtıyor imleç kendi kendine oynuyor. Uzaktan kontrol oluyor galiba emin değilim . Kaspersky tespit edebilirmi? 180 TL lik olandan alabilirim belki çoğu kişi önermiş.
İnternetten Key`de alabilirsiniz

Hocam benim bilgisayarım ara sıra sapıtıyor imleç kendi kendine oynuyor. Uzaktan kontrol oluyor galiba emin değilim . Kaspersky tespit edebilir mi? 180 TL'lik olandan alabilirim belki çoğu kişi önermiş.

Hocam ücretsiz olarak şunu indir ve tara sonuçları paylaş bakalım virüs var mı yok mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…