En iyi Assassin's Creed oyunu nedir?

Valhalla tabii ki, tabii ben biraz vikingler deniz keşif tarzı figürleri sevdiğim için diyorum eğer ki çöl mısır piramit tarzı figürleri seviyorsan Origin'si tercih edebilirsin.
Hocam gerçekten valhalla mı? Herkesin fikrine saygım vardır ama adam 50 seviye diye 100 kere bıçak sokuyorsunuz. Doğru düzgün bir hikayesi yok ve açık dünyası da o kadar dolu değil.

İndirimdeyken alacağım bir tanesini hangisini önerirsiniz ve neden?

Hocam Black Flag hikaye olarak en iyisi bence. Şu şekilde oyun hep canlı tutuyor sizi diğer oyunlar gibi ortalarda falan sıkmıyor. Gemi ile seyahat etmek farklı bir his olduğu için AC'lere göre bana çok zevk vermişti.combat olarak efsane AC 3'ün biraz daha eklenmiş halini kullanıyor diye biliyorum. Benim açımdan en iyi AC oyunuydu.

Son 3 oyunu Assassin's Creed serisine hakaret ama onun dışında değerlendirildiğinde harika bir oyun çünkü hikayenin başlangıcını anlatıyor ve cidden map tasarımları konseptine çok uygun ve harika grafiklere sahip sadece oynanış anlamında klasik suikastçı oyunu değil de RPG diye çok eleştirildi bir noktada daha hak veriyorum hikaye biraz daha iyi sunulabilirdi Ubisoft yan görevlerle oyunun boğduğu için biraz Assassin's Creed loreundan uzaklaştırıyor ama ona rağmen dikkatli takip ettiğinde gayet de hikayeye sadıklar.

İlk oynadığım AC oyunu Syndicate'tir, 11 yaşında... ondan sonra hiçbirini oynama fırsatım olmadı, büyüdükçe oyunları kendim almam gerektiğinden ve ailevi durumlardan dolayı AC serisini sürekli geri plana attım, o yüzden Syndicate'in yeri ayrıdır bende... eminim seveceksinizdir

Assasins Creed 2 de baya iyidir, ilk seriler benim çok hoşuma gidiyor, biraz eskimiş olsalar da bence hâlâ keyifle oynanabilir, son çıkan 3 oyun isim kullanılarak yapılmış açık dünya RPGler, ben son 3 oyundan keyif almadım, dünyası büyük fakat sırf dolu gözükmesi için can barı olan fantastik düşmanlar ve yaratıklar serpiştirilmiş gibi geldi.

Geri
Yukarı