En iyi beyazlatıcı diş macunu hangisi?

taktaktak

Hectopat
Merhaba, dişlerimin bembeyaz olmasını istiyorum ama doğru düzgün diş macunu bulamıyorum. Colgate Max beyazlık Signal bir de splat diye bir marka vardı beyazlatıcı diş macunu diye dişin rengini beyazlatıyor ama yine de sarı kalıyor. Günde 4 kere fırçalamama rağmen kullandığınız dişleri bembeyaz yapan ama çok pahalı olmayan macun öneriniz var mı?

Merhaba, dişlerimin bembeyaz olmasını istiyorum ama doğru düzgün diş macunu bulamıyorum. Colgate Max beyazlık Signal bir de splat diye bir marka vardı beyazlatıcı diş macunu diye dişin rengini beyazlatıyor ama yine de sarı kalıyor. Günde 4 kere fırçalamama rağmen kullandığınız dişleri bembeyaz yapan ama çok pahalı olmayan macun öneriniz var mı?

Hala arıyor musun bilmiyorum ama, bunu öneririm.

Daha önce Signal White Now Gold kullanmıştım ve düzenli kullanımda gerçekten de beyazlatıcı etkisi vardı. Birde Luis Bien'in Aktif Karbon Diş Macunu ve Toz'unu öneriyorlar. Onu da bir deneyebilirsiniz.

Pek işe yaramıyor çok denedim.

Hala arıyor musun bilmiyorum ama, bunu öneririm.

Çok pahalı eczanede satılan bir macun varmış Opalence'di herhalde onu alacağım.

Daha önce Signal white now Gold kullanmıştım ve düzenli kullanımda gerçekten de beyazlatıcı etkisi vardı. Bir de luis Bien'in aktif karbon diş macunu ve Toz'unu öneriyorlar. Onu da bir deneyebilirsiniz.

Toz kullandım işe yarıyor ama sürekli toz macun listerine kullanmak çok uzun sürüyor.

Pek işe yaramıyor çok denedim.

Çok pahalı eczanede satılan bir macun varmış Opalence'di herhalde onu alacağım.

Toz kullandım işe yarıyor ama sürekli toz macun listerine kullanmak çok uzun sürüyor.

Hocam öneriniz var mı bir de uygun fiyatlı bakıyorum splat gördüm sizde yazmışsınız kötü mü yoksa 1 seviyeye kadar beyaz tutuyor mu? Bir de toz ilk defa duydum toz olarak öneriniz var mı bir de ağız suyu öneriniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı