En iyi çakma AirPods nedir?

JustLewn

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bütçem maksimum 100TL bu fiyata cok iyi bir şey beklemiyorum I12 aldiydim 85 90 gibi bir şeye icinden tek kulaklık cikti iade istedik olmayacak gibi duruyor önerim almayin. Baska bir kulaklık ariyorum şu anda bilginiz varsa yardimlariniz bekliyorum. İlla airpods benzeri olmak zorunda deil ama olursa daha iyi olur.

2 gün sonra kulaklıklarından biri bozulacak. Bağlantı sorunları yaşayacaksın. Tecrübeyle sabittir bu durum ve nihayetinde kendimi orijinal bir Airpods alırken buldum. En kötü orijinal ürün en iyi çakma üründen daha iyidir. Paranızı çarçur etmenizi istemem.​

Bütçem maksimum 100TL bu fiyata cok iyi bir şey beklemiyorum I12 aldiydim 85 90 gibi bir şeye icinden tek kulaklık cikti iade istedik olmayacak gibi duruyor önerim almayin. Baska bir kulaklık ariyorum şu anda bilginiz varsa yardimlariniz bekliyorum. İlla AirPods benzeri olmak zorunda değil ama olursa daha iyi olur.

Usta 100 TL'ye çakma AirPods'u bırak doğru düzgün kablosuz kulaklık alamazsın ki, 300-400 TL bütçe yapıp Haylou veya Airdots'lara yönelebilirsin.

Son düzenleme:
@JustLewn
Evet piyasads çok fazla bir replika ürün var mümkün olduğunca sitenin kendi satıcılarından almak gerekiyor.

Şu anda %100 orjinal diyebileceğim Airdots yok. Buna bakabilirsiniz. Biraz beklerseniz stoklar yenilenince Xiaomi almanız daha iyi olur.

Orjinal olarak bunu buldum. Bütçenizi artırırsanız alabilirsiniz.

@JustLewn
Evet piyasads çok fazla bir replika ürün var mümkün olduğunca sitenin kendi satıcılarından almak gerekiyor.

Şu anda %100 orijinal diyebileceğim Airdots yok. Buna bakabilirsiniz. Biraz beklerseniz stoklar yenilenince Xiaomi almanız daha iyi olur.

Orijinal olarak bunu buldum. Bütçenizi artırırsanız alabilirsiniz.

Eyvallah inşallah bir gün bütçeyi arttırırsam alacağım ve fiyati artmazsa. 😅

Geri
Yukarı