En iyi Cloud Gaming platformu hangisidir?

efe yazgı

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunlarımı Cloud ile oynuyorum daha önce hep GeForce NOW kullandım. İnternet hızım 25 Mbps. Ama GeForce NOW'da maalesef oynamak istediğim oyunların hepsi yok. Örneğin: RDR2, Horizon Zero Dawn, God of War gibi. Biraz araştırdım ve bu oyunların olduğu Boosteroid'i gördüm. Ama onun da Türkiye'de sunucusu yok. Boostreoid alsam bu internet hızıyla ve Türkiye'de sunucu olmaması etkisiyle bağlantı sorunu yaşar mıyım ve acaba görüntü kalitesi nasıl? Onun dışında sizin önerebileceğiniz başka daha iyi olduğunu düşündüğünüz başka bir platform var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar oyunlarımı Cloud ile oynuyorum daha önce hep GeForce NOW kullandım. İnternet hızım 25 Mbps. Ama GeForce NOW'da maalesef oynamak istediğim oyunların hepsi yok. Örneğin: RDR2, Horizon Zero Dawn, God of War gibi. Biraz araştırdım ve bu oyunların olduğu Boosteroid'i gördüm. Ama onun da Türkiye'de sunucusu yok. Boostreoid alsam bu internet hızıyla ve Türkiye'de sunucu olmaması etkisiyle bağlantı sorunu yaşar mıyım ve acaba görüntü kalitesi nasıl? Onun dışında sizin önerebileceğiniz başka daha iyi olduğunu düşündüğünüz başka bir platform var mıdır?
Xbox cloud gaming.

Hikayeli oyunlar oynayacaksanız çok bir sorun olmayacaktır ama Online oyunlarda problem çıkarabilir.

Xbox Cloud Gaming.

İsim ve yorum uyumuna bayıldım hocam.

Türkiye'de sunucusu olmayan bulut hizmetlerinde, özellikle o hızda iyi bir deneyim alamazsınız. GeForce Now'a oyunları eklemesi için geri bildirim yapmayı deneyebilirsiniz. Hatta bu Xbox, PS davasında geçen bulut servis mevzusunu kaşıması için akıl verebilirsiniz. Elbette farkındalardır ama kullanıcılar tepki vermeden genellikle büyük firmalar bu konularda hızlı adımlar atmıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı