En iyi filtreleme programı

astronot_34

Hectopat
Merhaba, ben +18 içerikleri engelleyen sağlam bir program arıyorum. Eskiden kullandığım bir program vardı adını unuttum ancak çok iyiydi mesela bir örnek vereyim. Google' a müstehcen bir kelime yazdığında hiçbir şekilde +18 sayfalar veya görseller dahi çıkmıyordu ve aynı şekilde Youtube için de geçerliydi bu durum. Böyle bir program arıyorum, lütfen yardım eder misiniz biraz acil de...

Adguard adlı program var, kendisi reklamları engeller ve ister isen müstehcen siteleride engelleyebiliyor.
İster mobil platformda istersen de PC platformunda kullanabilirsin.
Google amcaya adguard yaz, seni gerekli caddeye ve sokağa götürecektir :)

Hocam teşekkür ederim eklenti tam istediğim gibi ancak bir sorunumuz daha var.. Bu filtrenin açık olduğunu kullanıcının farketmemesi gerekiyor. Bir öneriniz var mı ?
Son olarak Youtube' da ne yazık ki müstehcen videolar çıkıyor.. tam anlamıyla nasıl engelleyebilirim ayrıca kullanıcının farkında olmaması gerek..

Hocam teşekkür ederim eklenti tam istediğim gibi ancak bir sorunumuz daha var.. Bu filtrenin açık olduğunu kullanıcının farketmemesi gerekiyor. Bir öneriniz var mı ?
Son olarak Youtube' da ne yazık ki müstehcen videolar çıkıyor.. tam anlamıyla nasıl engelleyebilirim ayrıca kullanıcının farkında olmaması gerek..
Ben bu uzantıyı uzun yıllardır biliyorum fakat hiç kullanmadım. Ayarlar kısmından şifre katıp devredışı bırakılmasını engellemiş oluyorsunuz. O kadarını daha detaylı araştırmak gerek.

Hocam! Attığım linkte uzantının "Alakalı" kısmındaki benzer uzantılarda istediğiniz gibi bir özellik bulunabilir. İncelemenizde fayda var. Kolay gelsin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı