En iyi fiyat performans B-550 modeli hangisi?

Otrivine

Decapat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Gemi Operasyon Uzmanı
5600 işlemciyle kullanmak için B550 anakart alacağım. İndirim bekliyorum fakat hangi ürünü takibe almalıyım. 1500 liradan yukarı çıkmak istemiyorum.

En ucuz B550 : MSI B550M-A PRO AMD B550 4600 MHz (OC) DR4 Soket AM4 mATX Anakart Fiyatları ve Özellikleri
Önerdiklerim : Asus Prime B550M-K AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

En ucuz B550: MSI B550M-A PRO AMD B550 4600 MHz (OC) DR4 Soket AM4 mATX Anakart Fiyatları ve Özellikleri
Önerdiklerim: Asus Prime B550M-K AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

ASUS'un M-K modelinin diğer Prime olanlara göre ucuz olmasının sebebi ARGB desteği olmaması değil mi? Yoksa MHz falan aynı mı? MSI bu modelinden uzak durun yazanı çok gördüm forumlarda.

ASUS'un M-K modelinin diğer Prime olanlara göre ucuz olmasının sebebi ARGB desteği olmaması değil mi? Yoksa MHz falan aynı mı? MSI bu modelinden uzak durun yazanı çok gördüm forumlarda.
Gigabyte öneririm ben , aklınızda bulunsun diye en ucuz olanı yolladım 1500'ün üstüne çıkmak istemiyorum dediğiniz için.

Anladım hocam acelem yok aslında tam fiyat performans model 2000'dir misal ben sabırla beklerim indirimini sorun değil. O yüzden en fiyat performans sordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı