En iyi GTA oyunu sizce hangisi?

GTA SA'in de hakkını yiyemem ama GTA SA'da mükemmel müq oyundu: )

Fizik GTA 4? GTA San Andreas bile daha gerçekçi GTA 4'ten bir aralar GTA 4 GTA 5'ten iyi diye videolar çıktı piyasaya bunları izleyerek konuşmayın lütfen.
GTA 4'ün fiziği daha iyi bütün GTA oyunlarından

Şuna GTA 5 demeyenlerin ya oyunlarla uzaktan yakından alakası yoktur ya da nostaljik hislerinin kurbanıdır. Arkadaşlar yapmayın ya

Şuna GTA 5 demeyenlerin ya oyunlarla uzaktan yakından alakası yoktur ya da nostaljik hislerinin kurbanıdır. Arkadaşlar yapmayın ya
GTA V ' in İlk Çıktığı Zamanlar Abim satına almıştı ve oynamıştı , Sağ Olsun Bana da Öğretti Oynamayı ve oyuna bağımlı olmuştum

GTA V'in ilk çıktığı zamanlar abim satına almıştı ve oynamıştı, sağ olsun bana da öğretti oynamayı ve oyuna bağımlı olmuştum

Sonrasında 13-14 yaşlarıma geldim ve oyunun hikayesini öğrendim

Yani çıktığı döneme göre değerlendirmeyeceksiniz veya o anki hislerinize göre değerlendirmeyeceksiniz. GTA 4'ü gene bir nebze anlarım da GTA SA diyenler şimdi önce GTA 5 oynasa sonra GTA SA oynasa oyunu bitiremez bile katlanamaz.

Fizik GTA 4? GTA San Andreas bile daha gerçekçi GTA 4'ten bir aralar GTA 4 GTA 5'ten iyi diye videolar çıktı piyasaya bunları izleyerek konuşmayın lütfen.
Gta San mı daha gerçekçi? Güldürme beni. Gta 4 te sadece arabada kaza yaptığımızda karakterin 1000m uçması gerçekçiliği bozuyor sadece. Birde oyunu hem oynadım hemde izledim, fiziğini beğendim oyunun.

Senin görüşün.

GTA 4 bir açık dünya oyunu için çok boştu, haritası hiç ilgi çekmiyordu. Mekanikler aşırı ağır ve sıkıcıydı (ağır mekaniklere herkes sıkıcı der normalde ama konu GTA 4 olunca herkes seviyor). Hikayesi, karakterleri, atmosferi mükemmeldi.

Öte yandan GTA 5 tam bir açık dünya oyunu; harita ilgi çekici, etkileyici ve sıkmayan yan görevlerle dolu. Mekanikleri gerçekçilik ve eğlencelilik arasında doğru bir yerdeydi. Birçok yarış oyunundan daha güzel mekanikleri vardı mesela. Hikayesi GTA 4 kadar iyi değildi ama her yerde birşeylerin eleştirilmesi, dalga geçilmesi, modern ABD'yi göstermesi atmosfer olarak bence 4'ten daha iyi yapıyor.

Kaldı ki GTA 5'in single kısmını tekrar tekrar oynayabiliyorsunuz, 4 ise tek seferlik. Her GTA oyunundaki "manyaklık" yapma olayı da GTA 4'te eksik. GTA 4 bence serinin kara kuzusu, çok iyi oyun ama diğer GTA'lardan farklı. GTA 5 ise bırak en iyi GTA olmayı, çıkmış en iyi oyunlardan birisi.

Not: GTA Online oynamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…