En iyi hikayeli oyun önerisi

En iyi hikaye çok göreceli bir kavram ama benim şahsen hikayesini en sevdiğim oyun Portal.

Bak adam ağzının tadını biliyor. Definitive Edition Max. Grafiklerde gözlerime bayram ettiriyor resmen

Şimdi aklıma geldi de Definitive redition Max sürümüne Türkçe yama kurulmuyordu yane arkadaşın ingilizcesi yoksa anlamayabilir gerçi hala kurulmuyor mu bilmiyorum ama normal versiyonun grafikleri hala GTA 4'e göre çok iyi bence onu oynayabilir.

Başlıkta dediğim gibi, en iyi hikayeli. Şu sıkıcı günlerde sıkıntımızı giderecek hikayeli oyunlar...

Hitman Absolution, Mafia 1-2 Definitive Edition oynarsan kat kat daha fazla zevk alırsın. Far Cry 5 uzun solukludur biraz ama sarar.

Quantic Dream oyunları
Mafia: Definitive Edition/Mafia 2
Red Dead Redemption 2
PS3 Emulatörü üzerinden Uncharted 3 ve 2, Red Dead Redemption 1 de oynayabiilirsiniz.

Senua-Hellblade & Nier Automata
Bu ikisi beni en çok etkileyen RPG türü, Ryze Son of Rome da iyidir.
Totalwar severseniz Warhammer tavsiye ederim. Co-op için Vermintide da başarılı bir oyun.

Detroit in videosunu izleyip seriyi izlemiştim sence oynarken zevk alırmıyım
Çok çok çok çok çok aşırı iyi bir oyun. Bir sürü oyun oynamışımdır, bundan daha iyi hikaye görmedim ben. Çok beğendim bu lanet oyunu, şiddetle öneririm.

Başlıkta dediğim gibi, en iyi hikayeli. Şu sıkıcı günlerde sıkıntımızı giderecek hikayeli oyunlar...
Dying Light oynadım. Hikayesi gerçekten güzel oyunda dostlarını bir bir kaybetmek üzüyor insanı. Sadece oyunun tek sıkıntı seni amele gibi sağ sola yolluyorlar sende diyorsun ki ``Ben yaparım hem de seve seve``.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…