En iyi internet hizmeti veren şirket önerisi

KeremCakırca

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam Technopat ailesi, ben araştırma süresindeyim ve yeni bir internet sağlıyıcısı arayışındayım. Şu an 1 Gbps hız kullanmaktayım, fakat 1 senedir sürekli hız sorunu yaşıyorum. Benim şu an aklımda TurkNet var oda bana 100 mpps hız sunabiliyor, bu hızı o kadar önemli değil benim için önemli olan ms(gecikme) oynadığım oyunlar geneli yurt dışı Fransa gibi yerlerde. Daha önce TurkNet ile tecrübem oldu 45-50 Ms'e kadar düştüğünü gördüm. Oynadığım oyun World of Warcraft dediğim gibi araştırıyorum ve sizlerdende öneri bekliyorum. Fiber gibi bir altyapıda internet kopukluğu yaşatmayan bir şirket arıyorum. :)

1692348537825.png

Son düzenleme:
Herkese selam Technopat ailesi, ben araştırma süresindeyim ve yebi bir internet sağlıyıcısı arayışındayım. Şu an 1 Gbps hız kullanmaktayım, fakat 1 senedir sürekli hız sorunu yaşıyorum. Benim şu an aklımda TurkNet var oda bana 100 mpps hız sunabiliyor, bu hızı o kadar önemli değil benim için önemli olan ms(gecikme) oynadığım oyunlar geneli yurt dışı Fransa gibi yerlerde. Daha önce TurkNet ile tecrübem oldu 45-50 Ms'e kadar düştüğünü gördüm. Oynadığım oyun World of Warcraft dediğim gibi araştırıyorum ve sizlerdende öneri bekliyorum. Fiber gibi bir altyapıda internet kopukluğu yaşatmayan bir şirket arıyorum. :)

İnternete Wi-Fi ile mi bağlısınız hız testini yaparken?

Herkese selam Technopat ailesi, ben araştırma süresindeyim ve yebi bir internet sağlıyıcısı arayışındayım. Şu an 1 Gbps hız kullanmaktayım, fakat 1 senedir sürekli hız sorunu yaşıyorum. Benim şu an aklımda TurkNet var oda bana 100 mpps hız sunabiliyor, bu hızı o kadar önemli değil benim için önemli olan ms(gecikme) oynadığım oyunlar geneli yurt dışı Fransa gibi yerlerde. Daha önce TurkNet ile tecrübem oldu 45-50 Ms'e kadar düştüğünü gördüm. Oynadığım oyun World of Warcraft dediğim gibi araştırıyorum ve sizlerdende öneri bekliyorum. Fiber gibi bir altyapıda internet kopukluğu yaşatmayan bir şirket arıyorum. :)
Kesinlikle TürkNet.

İnternete Wi-Fi ile mi bağlısınız hız testini yaparken?
hayır kablolu cat6 ile bağlantı sağlıyorum. İlk zamanlar ve bazı zamanlar 940 Mbps' ye kdr gördüm haklarını yiyemem ama kronik sorun var, kısa süre bu hızda sabit kalıyor ve düşüyor :S

Buyurun şimdi yaptığım test :) gece 940ları gördüm fakat şimdi olan bu görüyorsunuz anlatmaya gerek yok :)

1692348269537.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı