En iyi internet sağlayıcısı

Frenceskoli

Hectopat
Başlıkta var. 100 Mbps internet alacağım. Hangisini alayım?

TurkNet öneririm hocam alt yapının desteklediği kadar hız veriyor taahhüt yok tek sabit fiyat.

NetSpeed kullaniyorum ve oneririm. Hem en uygunu hem musteri hizmetleri iyi hemde internet hizmetleri guzel. Eger netspeed hakkinda sorun varsa cevaplayabilirim.

TurkNet de bazı kişiler internet 1-2 ay gelmiyor bazen kesiliyor falan dediler fakat Netspeed de bayağı kişi memnun.

Netspeed Müşteri Hizmetleri çok nazik ve diğer firmaların yapamadığı şeyleri yapmaya çalışan bir firma ellerinde olsa kendileri saha dolaplarını değiştirecek bizzat beni ADSL'den VDSL'e taşımak için Telekom ile her türlü konuşmayı yapıyorlar tabii bu bölgeye göre değişir. Ancak TurkNet eskide olduğu gibi F/P değil 140 TL gibi bir fiyatı var Netspeed ise aynı hizmeti 100 TL'ye sunuyor bu yüzden Netspeed'i tercih edebilirsiniz. Eğer bir sorunuz varsa cevaplayabilirim.

NetSpeed kullaniyorum ve oneririm. Hem en uygunu hem musteri hizmetleri iyi hemde internet hizmetleri guzel. Eger netspeed hakkinda sorun varsa cevaplayabilirim.
Netspeed yeni geçtim. Netspeed de cloudflare DNS çalışmıyormu

TurkNet alt yapınızın desteklediği değerleri verebilir.
Alt yapının desteklediği Max değerleri veriyor. Tek paketi var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…